Warkoczyki

Warkoczyki robione są w teb sposób, że w naturalne włosy wplatane są syntetyczne włosy. Nie stosuje się do tego żadnych klei - bez obaw! Naturalne włosy nie niszczą się! Warkoczyki można nosić przez około 3 miesięce. Nie ma potrzeby obcinania włosów po rozplecieniu warkoczyków. Dużą zaletą takiej fryzury jest fakt że pielęgnacja ich jest łatwa. Myje się je zwykłym szamponem. Warkoczyki można wykonać już na włosach o długości 4 cm. Warkoczyki mogą sięgać nawet do pasa.

warkoczyki

Na rynku dostępnych jest wiele kolorów włosów: blond, rudy, brąz, czerń (w różnych odcieniach), czerwone, zielone, pomarańczowe, niebieske, itd. Przy warkoczykach stosuje się także "balejaże warkoczyków". Można na przykład zaplatać warkoczyki na zasadzie kontrastu, np.: czerń z jasnym blond, lub też podobieństwa, np.: czerń + brąz.

Fryzura taka jest jednak dosyć pracochłonna w wykonaniu. W zależności od zakładu wykonanie zajmuje od kilku do kilkunastu godzin. Ceny wachają się w granicach od kilkuset złotych do dwoch tysięcy.

Iloczyn 2 * 1 wynosi
Imie
Komentarz
karolina
2009-3-24, 6:08:17
he he dziwni jesteście po co pokazujecie jak się robi warkoczyki każdy potafi :-*********

Ewelcia;*
2009-3-30, 15:56:07
o żal co to ma być to że warkocze mogą mieć różne kolory ??!!! żal każdy to wie

Klaudia
2010-1-24, 16:08:39
Żal to te wasze komentarze.

sara
2011-8-19, 11:44:15
żal co za komentarze.................
po co tu wchodzicie jak wam się nie podoba